HMP TORUŃ 2021

skok

UKS  „Romer” Rabka-Zdrój na Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce

Na PZLA Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 TORUŃ, 12-14 lutego 2021 nasz klub reprezentowało dwóch zawodników:
Jakub Kołodziejski w skoku w dal U18 zajął  12 miejsce a Wiktor Antosz w biegu na 1500m U20 wywalczył 10 miejsce z nowym rekordem życiowym 4:04,52.
Wyniki te mogły być znacznie lepsze gdyby nie brak bazy treningowej w ciągu ostatniego roku (przedłużający się remont stadionu, brak dostępu do hal). Szczególnie mocno widać to w konkurencjach technicznych takich jak skok w dal- gdzie podstawą treningu jest możliwość ćwiczenia techniki. Mamy nadzieję że już niedługo będziemy mogli korzystać ze stadionu i odpowiednio przygotować się do sezonu letniego.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *