Ania Jajecznica Mistrzynią Małopolski

Zawody odbyły się 19.09.2021r na stadionie AWF w Krakowie. Ania pewnie zwyciężyła w swojej koronnej konkurencji w biegu na 1000m z przeszkodami, w najbliższą sobotę w Karpaczu powalczy w Mistrzostwach Polski Młodzików. Pozostali nasi zawodnicy nie walczyli o medale, ale o jak najlepsze wyniki. Bardzo dobrze w skoku w dal zaprezentowała się Iza Niezabitowska, która skokiem na odległość 4,88m zajęła drugie miejsce. Tradycyjnie dobrze wystąpiły Roksana Banaś i Alessandra Sęk w biegach na 100m i 300m – wyniki w okolicach życiówek i życiówka Roksany na 300m to doskonałe wyniki w tych trudnych warunkach. Równie dobrze spisali się nasi pozostali zawodnicy Karolina Piątkowska, Jakub Kołodziejski i Ania Zając.
Gratulujemy!

wyniki: https://www.pzla.pl/file/8794-rezultaty.pdf