Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Grand Prix Krakowa

20 listopada 2021r. na terenach zielonych AWF zostały rozegrane finały Grand Prix Krakowa oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Na 500m 2 miejsce zajęła Nicola Zając a 3 miejsce Emilia Węglarz. Na dystansie 1km 2 miejsce zajął Samuel Zając.Anna Jajecznica trzecią zawodniczą Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek na dystansie 2,5km.W klasyfikacji generalnej po 3 biegach nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:1 miejsce – Nicola Zając (rocznik 2013, tylko dwa starty)2 miejsce – Zofia Chmura (rocznik 2010, liczba punktów taka sama jak miejsce pierwsze)3 miejsce – Samuel Zając (rocznik 2009, tylko 2 starty)1 miejsce – Anna Jajecznica (młodziczka)3 miejsce – Kinga Antolak (juniorka młodsza)1 miejsce – Julia Zadora (juniorka) 2 miejsce – Piotr Szal (junior młodszy).

Gratulujemy!