Małopolski Memoriał Trenerów 2024 KRAKÓW, 12.05.2024

Bardzo dobrze wystartowali nasi zawodnicy w mocno obsadzonym mityngu. 4 rekordy życiowe i 3 rekordy szkoły to znakomity wynik na początku sezonu.
Janek Niezabitowski po bardzo dobrym pchnięciu kulą 6kg na odległość 14,26m mocno poprawił swoją życiówkę i zgłosił aspiracje do finału MP. Szymon Szeliga po raz pierwszy biegnący na dystansie 400m przez płotki uzyskał 63,87s, Anna Jajecznica w biegu na 800m zanotowała 2:23,96 co jest jej nowym rekordem. Bardzo dobrze spisała się nasza najmłodsza zawodniczka Martyna Stolarczyk, która w pchnięciu kulą wywindowała swój wynik na 9,17m. Karolina Piątkowska w biegu na 400m była blisko swojego rekordu. Nieco słabiej niestety poskakał Radek Traczyk. W trakcie zawodów mieliśmy możliwość podziwiać również zawodników naszego trenera, startujących już w innych barwach: Jakuba Kusiaka w rzucie oszczepem, Piotra Kidonia w biegu na 400m przez płotki, Wojtka Galika w trójskoku i Wiktora Antosza w biegu na 2000m z przeszkodami. Cała czwórka zaprezentowała się bardzo dobrze.

Serdecznie gratulujemy!