Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci (U10, U12, U14)

2 października startowaliśmy w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci (U10, U12, U14) na stadionie WKS Wawel w Krakowie. Nasi najmłodsi zawodnicy nie wystraszyli się kapryśnej pogody i licznie stawili się na starcie. Wywalczyliśmy 3 złote medale:

🥇Milena Wojciechowska U14 skok wzwyż

🥇Nicola Zając U10 300m

🥇Wojciech Malec U10 300m

W biegu na 60m U10 – Nicola Zając i Wojtek Malec zajęli 4 miejsca, do medali brakło kilku setnych. Martyna Tatoń o 8 setnych przegrała medal na 300m U10.

Większość naszych zawodników uzyskała nowe rekordy życiowe.

Barwy klubu reprezentowali: Emilia Węglarz, Julia Skawska, Milena Skawska, Nicola Zając, Martyna Tatoń, Mateusz Słoński, Wojciech Malec, Wiktoria Niezabitowska, Jakub Bocianowski, Julia Wojciechowska, Anna Skałka, Karolina Napora, Kamila Sęk, Nikola Głowacz, Karina Augustyn, Lena Świder, Karolina Pępkowska, Julia Palarczyk, Zofia Chmura, Amelia Ponicka, Alicja Jajecznica, Michał Ligas, Milena Wojciechowska.
Wszyscy zawodnicy to podopieczni trenerki Kamili Peruckiej.

Gratulujemy!