Mini Bieg Naftowy

17 czerwca wzięliśmy udział w Mini Biegu Naftowym. Zawody rozgrywane były na terenie OSiR Gorlice. 

Zaczęliśmy od sztafet 4x150m

Wszyscy nasi zawodnicy mieścili się w kategorii do lat 13 ale postanowiliśmy podzielić siły i dwie sztafety rywalizowały w U13 a dwie ze starszymi U15.

Finalnie nasze ekipy wywalczyły srebrny medal 🥈 U13 (Wojciech Malec, Karolina Napora, Lena Świder, Kamila Sęk) oraz brązowy medal 🥉 U15 (Anna Skałka, Karina Augustyn, Nikola Głowacz, Wiktoria Niezabitowska).

W każdym biegu, w którym pojawili się nasi zawodnicy indywidualnie zdobyliśmy medale 😁

150m 🥇 Adela Słońska

300m 🥇 Ela Czyszczoń 

           🥇 Wojtek Malec

           🥉 Emilia Węglarz

600m 🥈Nikola Głowacz

Drużynowo zajęliśmy 3 miejsce 🏆

Skład: Adela Słońska, Elżbieta Czyszczoń, Milena Skawska, Julia Skawska, Emilia Węglarz, Wojciech Malec, Mateusz Słoński, Mieszko Zając, Nikola Głowacz, Kamila Sęk, Lilianna Filar, Wiktoria Niezabitowska, Karina Augustyn, Lena Świder, Abigail Matysiak, Karolina Napora i Anna Skałka.

Gratulacje! 👏