Biegi Górskie Rabka-Zdrój 2.05.2024

2 maja wystartowaliśmy w I Rabczańskim Biegu (Biegi Górskie Rabka-Zdrój). Trasy przebiegały przez Park Zdrojowy. Nasi najmłodsi mieli do pokonania 600m a starsi 900m. Zawodnicy pokazali się z najlepszej strony zdobywając czołowe miejsca 🏆

Klub reprezentowali: Anna Matysiak, Adela Słońska, Kornelia Bocianowska, Maksymilian Słoński, Wojtek Malec, Kuba Bocianowski, Mateusz Kościelniak, Wiktoria Niezabitowska, Martyna Tatoń, Nicola Zając, Lena Przybyło, Abigail Matysiak, Hania Polak, Oliwia Kościelniak, Zosia Stanik, Iza Stanik, Nadia Sosenko, Julka Wojciechowska, Dominika Zając, Maciek Malec, Wojtek Wilczak, Marysia Klocek, Nikola Głowacz, Lilka Filar, Lena Świder, Karina Augustyn, Oliwia Sosenko, Ania Skałka, Mikołaj Słoński.

Gratulujemy zawodnikom wyników a rodzicom dziękujemy za udział i doping 🙂