18.PZLA Mistrzostwach Polski U16, U18 i U20 w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie 04.09.2022

Trochę pechowo wypadł nasz start na 18.PZLA Mistrzostwach Polski U16, U18 i U20 w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie. Powinniśmy zdobyć dwa medale a wyszły tylko dwa 4 miejsca. W kategorii kobiet U18 Anna Jajecznica będąca cały czas na 3 pozycji doznała urazu stawu skokowego i ostatecznie skończyła na 4 miejscu, Karolina Piątkowska debiutująca w  tego typu imprezie spisała się bardzo dobrze i zajęła 7 miejsce. W kategorii U20 kandydat do medalu Piotr Szal biegnący cały czas na 1-2 pozycji na ostatnim okrążeniu napotkał  „ścianę” i ostatecznie był 4. Julia Zadora i Ania Zając ukończyły odpowiednio na 8 i 9 miejscu. Wyniki te pozwoliły nam na sięgnięcie w punktacji klubowej po puchar za 10 miejsce.

Gratulujemy!