Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich 14.04.2024 Bielsko Biała

14 kwietnia w Bielsku Białej odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach górskich (U16, U18, U20) oraz biegi o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego (U12 i U14).
Mistrzynią Polski w kategorii U16 została Martyna Jarosz, a Oliwia Zubrzycka zajęła 12 miejsce. W tej samej grupie wiekowej Mikołaj Słoński dobiegł na 21 pozycji. W U18 Szymon Szeliga zajął 26 miejsce, ostatnia z naszej ekipy w U20 wystartowała Karolina Piątkowska finiszując na 8 pozycji.
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi najmłodsi wśród których medale zdobyli:

🥈2 miejsce Mieszko Zając (U12)

🥉3 miejsce Nicola Zając (U12)

🥈2 miejsce Piotr Łuniewski (U14)

W klasyfikacji drużynowej Pucharu Marszałka Województwa Śląskiego do której zaliczone zostały punkty z Mistrzostw Polski i biegów U12 i U14 nasz klub zajął 1 miejsce 🏆

Skład zwycięskiej ekipy: Martyna Tatoń, Hanna Polak, Nicola Zając, Mieszko Zając, Wiktoria Niezabitowska, Lilianna Filar, Nikola Głowacz, Abigail Matysiak, Karolina Pępkowska, Piotr Łuniewski, Martyna Jarosz, Oliwia Zubrzycka, Karolina Piątkowska, Szymon Szeliga, Mikołaj Słoński.

Gratulujemy!