Halowe Mistrzostwa Małopolski Dzieci

11 marca w Brzeszczach wystartowaliśmy na Halowych Mistrzostwach Małopolski Dzieci 🏃‍♀️🏃

Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze.

Mistrzynią w skoku wzwyż U12🥇została Martyna Tatoń a 🥉brąz zdobyła Emilia Węglarz. W tej samej kategorii 🥈srebro zdobył Wojtek Malec, który wcześniej wybiegał 🥈srebrny medal na 60m.

Wiktoria Niezabitowska awansowała do finału biegu na 60m U12 gdzie zajęła 6 miejsce, a następnie zajęła 5 miejsce w skoku wzwyż.

Wszyscy nasi zawodnicy wrócili z nowymi rekordami życiowymi a niektórzy także z udanymi debiutami w nowych konkurencjach 🙂

Nasza drużyna w składzie: Amelia Ponicka, Karina Augustyn, Karolina Pępkowska, Karolina Napora, Nikola Głowacz, Anna Skałka, Lilianna Filar, Julia Palarczyk, Lena Świder, Martyna Tatoń, Julia Skawska, Milena Skawska, Julia Karkula, Wiktoria Niezabitowska, Emilia Węglarz, Mateusz Słoński i Wojciech Malec zajęła 6 miejsce w klasyfikacji medalowej 🏆