Otwarty Puchar Małopolski Dzieci i Młodzików i 14 Memoriał Trenerów

29 maja startowaliśmy w Otwartym Pucharze Małopolski Dzieci i Młodzików w Krakowie. Złote medale zdobyli: Samuel Zając (600m), Milena Wojciechowska (skok wzwyż), Nicola Zając (300m). Brąz wywalczyła Kamila Sęk (600m), tuż za nią na 4 miejscu była Nikola Głowacz. 4 miejsce w skoku w dal zajęła Martyna Tatoń, która w biegu na 300m zajęła 5 miejsce (o brązowym medalu decydowały setne). 5 miejsce w skoku w dal zajęła Iza Niezabitowska.

Wszyscy nasi zawodnicy ustanowili nowe rekordy życiowe a kilku z nich zaliczyło debiut na zawodach.

Skład reprezentacji: Julia Skawska, Milena Skawska, Emilia Węglarz, Nicola Zając, Martyna Tatoń, Wiktoria Niezabitowska, Julia Wojciechowska, Lilianna Filar, Karolina Napora, Nikola Głowacz, Kamila Sęk, Julia Palarczyk, Amelia Ponicka, Milena Jung, Milena Wojciechowska, Mateusz Słoński, Samuel Zając, Mikołaj Słoński, Iza Niezabitowska, Alessandra Sęk.

W tym samym dniu w godzinach wieczornych juniorzy młodsi i juniorzy wystąpili w 14 Memoriale Trenerów. Wszyscy potwierdzili swój aktualny poziom startując w formule open. Trzecie miejsce zajęła Ania Jajecznica na dystansie 800m, piąte miejsce na 1500m zajął Piotr Szal.

Gratulujemy!