21. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic

4 czerwca w Bielsku-Białej podczas Beskidianathletic odbył się również mecz lekkoatletyczny U18 PODKARPACKIE-ŚLĄSKIE-ŚWIĘTOKRZYSKIE-MAŁOPOLSKIE.
W imprezie dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy zdobywając wiele punktów dla naszego województwa. Na podium stanęli : Jakub Kołodziejski zwycięzca skoku w dal (U20), Jan Niezabitowski (U18) trzeci w dysku i kuli, Anna Jajecznica trzecia w biegu na 1500m. Wysokie miejsca zajęli również Iza Wójciak w biegu na 400m, Radek Traczyk w skoku wzwyż, Kinga Antolak i Maciej Świder w biegu na 800m, Piotr Szal w biegu na 1500m i Karolina Piątkowska w biegu na 200m. Nasze dziewczęta wystąpiły również w „nocnej” sztafecie 4x400m w której zajęły drugie miejsce z nowym rekordem klubu i szkoły. Wcześniej w skoku w dal w trudnych warunkach startowała nasza młodziczka Iza Niezabitowska.

Serdecznie gratulujemy!