Mistrzostwa województwa dzieci

W sobotę 2 października wystartowaliśmy na Mistrzostwach Małopolski Dzieci Młodszych i Starszych. Zawody odbyły się w Krakowie na stadionie WKS Wawel.Samuel Zając wybiegał pewnie 1 miejsce na 600m z poprawioną życiówką .Tuż poza podium znalazły się Zosia Chmura z nowym rekordem życiowym na 600m i Iza Niezabitowska (skok w dal). Nowe życiówki ustanowiły również Nikola Głowacz (300m) i Karolina Napora (60m). Bardzo dobrze zaprezentowały się debiutujące na zawodach Amelia Ponicka (60m) i Lena Świder (600m) a także nasi najmłodsi zawodnicy (rocznik 2013) – Nicola Zając, Emilia Węglarz, Milena Skawska, Julia Skawska, Martyna Tatoń i Mateusz Słoński.W okolicy swoich życiówek pobiegli Mikołaj Słoński (600m) i Alessandra Sęk (300m).
Gratulujemy!

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu