Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Grand Prix Małopolski w biegach przełajowych

1 kwietnia w Młoszowej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Grand Prix Małopolski w biegach przełajowych. W pięknych terenach Puszczy Dulowskiej przy zmiennej pogodzie(raz słońce, raz ulewa) bardzo dobrze wypadła liczna grupa naszych zawodników. Zawody rozpoczęli najmłodsi wśród których najlepiej zaprezentowali się Wojciech Malec( zwyciężył w swojej kategorii) i Martyna Tatoń ( 3 miejsce), pozostali dobiegli na wysokich pozycjach.
Oto miejsca wszystkich naszych najmłodszych biegaczy: Wojtek Malec 1, Mieszko Zając 7, Mateusz Słoński 15, Martyna Tatoń 3, Emilia Węglarz 10, Ela Czyszczoń 14, Julia Karkula 15, Milena Skawska 17, Julia Skawska 19, Aleda Słońska 9, Maksymilian Słoński 6, Wiktoria Niezabitowska 5, Abigail Matysiak 15, Nikola Głowacz 8, Kamila Sęk 11, Karolina Pępkowska 17, Lilianna Filar 20, Lena Świder 22, Mikołaj Słoński 15.
W MMM wystartowała czwórka naszych młodziczek, w biegu na 1500m Alessandra Sęk była 14, Nel Kramarczyk 18 i Alicja Jajecznica 22. W biegu na 2500m Roksana Banaś przybiegła na 8 miejscu.
Po młodziczkach biegali juniorzy wśród których udany debiut w barwach UKS Romer zaliczyli Szymon Szeliga w biegu na 3000m w kategorii U18( był 5) i Aleksandra Jakubek w tej samej kategorii na dystansie 2000m (była 13). Bardzo dobrze pobiegły nasze najstarsze dziewczęta Kinga Antolak w U20  i Julia Zadora w U23 na dystansie 2000m. Obie zajęły drugie miejsca. Niespodzianką był start naszej seniorki Małgorzaty Szarugi na dystansie 5000m zakończony pewnym zwycięstwem.

Gratulujemy!