Sezon 2024 rozpoczęty

Startem na hali w Rzeszowie 13.01.2024 rozpoczęliśmy kolejny rok startowy. Mityng okazał się dla nas bardzo udany, ustanowionych i wyrównanych zostało wiele rekordów życiowych. Wyjazd nasz to był prawdziwy maraton, z Rabki wyjechaliśmy o godzinie 8 a wróciliśmy o 22.
Z naszego zespołu pierwszy wystartował Jakub Bocianowski w nowej dla siebie konkurencji- wieloskoku, następnie Julka Palarczyk w biegu na 60m, Ania Skałka w pchnięciu kulą, Iza Niezabitowska zadebiutowała w trójskoku z bardzo obiecującym rezultatem. W skoku wzwyż trójka naszych reprezentantów Lea Ateba, Milena Wojciechowska i Radek Traczyk uzyskała bardzo dobre wyniki. W biegach średnich na 600m Nikola Głowacz, Kamila Sęk i Wiktoria Niezabitowska pobiegły w granicach swoich życiówek. Na 1000m Ania Jajecznica, Alessandra Sęk, Karolina Piątkowska i Szymon Szeliga ustanowili nowe rekordy życiowe.
Gratulujemy!
wyniki:https://online.domtel-sport.pl/index2.php?seria=1&dzien=2024-01-13&runda=1&konkurencja=M1000&impreza=n7si&rank=1