7. Otwarte Mistrzostwa Tarnowa. Sokołów Cup-Sokołów Awards CompetitionTARNÓW, 25.06.2023

Po sobotnim ”Cooperze” nasi zawodnicy zaliczają kolejny dobry występ. Szymon Szeliga zwycięża na 400m z nowym rekordem życiowym, Milena Wojciechowska wygrywa w skoku wzwyż, drugie miejsce zajmuje sztafeta kobiet 4x100m U16 (Wojciechowska, Banaś, Niezabitowska, Sęk), trzecia jest Anna Jajecznica w biegu na 800m i również trzeci w pchnięciu kulą Jan Niezabitowski, który staje na podium w towarzystwie Jakuba Szyszkowskiego i Marcina Gąsiorowskiego. Janek  wraca do domu z pucharem i nagrodą finansową.
Dobrze skacze w dal Iza Niezabitowska, Aleksandra Jakubek ustanawia nowy rekord na 800m, Radek Traczyk plasuje się na piątym miejscu w skoku wzwyż. Roksana Banaś kończy na 6 miejscu w biegu na 300m.

Gratulujemy!