Halowe Mistrzostwa Małopolski U18 i U20

27 stycznia 2024 na hali w Rzeszowie o medale walczyli nasi juniorzy. Po dobrych startach zdobyliśmy 3 srebrne i 2 brązowe medale. Srebro wywalczyli: Szymon Szeliga w biegu na 60m przez płotki, Iza Niezabitowska w skoku w dal i Radek Traczyk w skoku wzwyż; brąz Iza Niezabitowska w trójskoku i Szymon Szeliga w biegu na 300m. Dalsze miejsca w biegu na 60m ina300m zajęła Alessandra Sęk. Absencja z różnych względów Ani Jajecznicy i Janka Niezabitowskiego pozbawiła nas niestety kolejnych medali i to być może złotych.
O swoje najlepsze wyniki wyniki walczyli nasi najmłodsi. Wszyscy spisali się bardzo dobrze ustanowiono sporo rekordów życiowych: Ania Skałka w pchnięciu kulą, Julka Palarczyk w biegu na 60m, Wiktoria Niezabitowska, Martyna Tatoń, Lilianna Filar, Alicja Jajecznica, Wojciech Malec, Mieszko Zając w biegu na 600m i Kamila Sęk w biegu na 300m.
Gratulujemy!
wyniki