Halowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików

Na rozegranych w Rzeszowie 4.03.2023r. Mistrzostwach Małopolski Młodzików bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy. Milena Wojciechowska zdobyła złoty medal w skoku wzwyż z bardzo wartościowym rezultatem 160cm, skoki na 163cm były bardzo obiecujące. Srebro zdobył Michał Ligas w biegu na 1000m po mocnym 200m finiszu. Nowe rekordy życiowe zanotowały Iza Niezabitowska i Alessandra Sęk. Iza debiutując w wieloskoku zbliżyła się do granicy 10 metrów, a w skoku w dal poprawiła się na 4,80m. Alessandra w biegu na 60m awansowała do finału z czasem 8,44s i ostatecznie zajęła 6 miejsce, w biegu na 300m pobiegła w okolicach swojej życiówki. Wracająca po ciężkim urazie Roksana Banaś w biegu na 1000m ustanowiła swoją życiówkę. W pchnięciu kulą Lena Kowalcze pchnęła troszkę poniżej swojego najlepszego rezultatu.

Gratulujemy!